Lash Lifting je cestou k dokonalým mihalniciam

Krásne zvodné mihalnice príroda každej z nás nenadelila. Už od puberty obvykle robíme všetko preto, aby sme ich zdôraznili. Často si všimneme, že sa nám ich stav zhoršuje a obvykle to ide ruku v ruke so zhoršovaním kvality vlasov. Skúste procedúru, ktorá pomáha získať opäť dokonalé mihalnice.

Poďte dať svojim mihalniciam hviezdny vzhľad

Starostlivosť o mihalnice mnohé z nás zanedbávame. Nejde len o to, že si na ne nanesieme make-up. Ten môže byť naopak príčinou zhoršenia ich kvality či hustoty. Mihalnice potrebujú pravidelnú starostlivosť, ktorá podporí ich rast a dodá im objem. Lash Lifting je metóda, ktorá dokáže ponúknuť ešte komplexnejšie riešenie.

Táto salónna procedúra, známa ako Lash Lifting a Lash Botox, dokáže ešte viac

Typickou ženou, ktorá chce vypadať lepšie a o procedúru sa zaujíma, je žena, ktorej okolie vždy mihalnice chválilo. Teraz už ale nevypadajú tak exkluzívne, potrebovali by výživu a tiež pekne zatočiť bez hrozby ich poškodenia a bez nutnosti absolvovať štandardné predlžovanie mihalníc. Presne pre tento účel je tu Lash Lifting a Lash Botox. Ponúka ho inštitút krásy a zdravia FRAIS.

Ako na Lash Lifting?

Na riasy sa behom 30 až 40 minút trvajúcej bezbolestnej a naopak príjemnej procedúry nanášajú ošetrujúce krémy, ktoré podporujú rast a kvalitu mihalníc. Pri ošetrení sa tiež šetrne nafarbia. Celá procedúra nevyžaduje žiadnu rekonvalescenciu. Opakovať by sme ju mali každé tri týždne. Vďaka nej naše oči skrásnejú a vyhneme sa nutnosti problematického líčenia mihalníc. Krásne budú prirodzene.

Keď mihalnice skrášľujú vzácne oleje

Lash botox je založený predovšetkým na ošetrení mihalníc zmesou účinných prírodných látok, ktorých základom je zmes olejov – arganového, makadamového, slnečnicového, jojobového, ale aj rastlinný kolagén, glycerín, kyselina linolová, hydrolyzovaný kolagén a kyselina askorbová. Vďaka týmto látkam sú mihalnice spevnené, hydratovaní, vyživené a nechýba im nádherný lesk.

You may also like...

Napsat komentář