Drevené prepravky – praktický pomocník vo firme i domácnosti

Drevené prepravky sú skvelým pomocníkom na prepravu i skladovanie. Sú kompaktné, dajú sa poskladať na seba (stohovať) a predovšetkým ľahko prenášať. Ich výroba je šetrná k životnému prostrediu. Takže hovoríme stop plastovým prepravkám! Teraz frčí drevo.

Drevko prináša drevené prepravky a debničky z dreva, ktoré sú kvalitne spracované a preto ihneď pripravená na použitie. Pre ešte väčšiu životnosť a zvýšenie nosnosti sú okrem lepenia spevnené klinčekmi, ktoré sú zapustené až do dreva, takže nenarušia dojem. Drevo nie je nijako ošetrené, takže je len na vás či si ho necháte v tejto prírodnej variante alebo ho upravíte podľa svojej fantázie.

Podobne ako palety, aj staré drevené debničky a prepravky, ktoré sa povaľujú v pivniciach, sa dajú krásne využiť. Pripraviť si z nich môžete naozaj originálne kúsky a oživiť tak zariadenie vášho domu či bytu. Moderná dekorácia vyžaruje kus stariny. Tento jav je najmä v interiérovom dizajne v súčasnosti veľmi populárny.

Drevené prepravky sú vhodné aj do dielne

Radi majstrujete, ale máte v dielni hrozný neporiadok? Potrebujete nejaké šikovné miesto, kam uložiť poťahy na záhradný nábytok? Čakáte veľkú úrodu jabĺk a hodili by sa vám nejaké tie drevené prepravky na ovocie či zeleninu? Potom je e-shop https://www.drevko.sk/ správnou voľbu. Všetky drevené debny, prepravky a debničky z ich ponuky sú vyrobené v lokálnej stolárskej dielni z dohladka zhoblovaného a starostlivo vysušeného smrekového alebo borovicového dreva.

V základnom prevedení sú drevené debničky vždy bez povrchovej úpravy, takže majú pôvodnú farbu použitého smrekového dreva. Za príplatok je ale možné vybaviť prepravky aj debničky povrchovou úpravou podľa vlastného výberu.

Veľké drevené debny sa hodia na uloženie poťahov záhradného náčinia, ako sú hrable, motyka, kanva na polievanie apod. Tiež do nich môžete uložiť poťahy na záhradný nábytok, skladacie stoličky alebo napríklad tenisové rakety, loptu a iné športové potreby. Do malých debničiek a prepraviek môžete uložiť napríklad jablká a iné ovocie alebo rôzne kutilské pomôcky a náradie.

You may also like...

Napsat komentář