Veľký prehľad – aké fotodarčeky môžete darovať

Súčasná ponuka fotografických štúdií sa doslova hemží originálnymi fotodarčekmi. Môžete si objednať vlastnú potlač takmer na čokoľvek. Aby ste sa v záplave ponúk lepšie vyznali a ujasnili si, kto vám ponúka fotodarčeky lacno a kto draho, pozrite si náš prehľad.

Fotodarčeky na vystavenie

Prvou kategóriou sú predmety, ktoré slúžia ako dekorácie. Ide o:

– obrazy

– plagáty

– panely

Všetky varianty si môžete nechať potlačiť fotografiami, tvoriť na nich koláže alebo ich zdobiť rôznymi motívmi. Plagáty sú lacnejšie. Kúpite ich už od 40 Kč. Takáto cena je adekvátna za formát cca 30 x 30 cm. Najväčšie plagáty s vlastnou fotografiou majú dĺžku jednej strany okolo 70-100 cm a cena takéhoto plagátu sa pohybuje medzi 400-600 Kč.

Obrazy s vlastnou fotografiou sú drahšie, pretože platíte za plátno a rám. Najmenšie a najlacnejšie fotoobrazy v rozmeroch 30 x 20 cm kúpite už za 150 Kč. Ceny sa medzi predajcami výrazne líšia.

Ďalším variantom sú panely s vlastnou fotografiou. Tie sú podobné ako klasické rámčeky s nožičkou pre postavenie na nočný stolík s tým rozdielom, že fotografia sa vytlačí priamo na panel. Bežný panel veľkosti 10 x 15 cm stojí asi 250 Kč.

Fotodarčeky ako hračky

S niektorými fotodarčekmi je zábava. Do kategórie hravých a originálnych darčekov môžeme zahrnúť:

– plyšáky

– puzzle

Pokiaľ hovoríme o fotoplyšákovi, je to plyšový medveď s tričkom, na ktorom je fotografia. Túto potlač si môžete vybrať sami. Je to obľúbený darček pre deti, taký medvedík sa stáva pre malých nezbedníkov veľmi dôležitý. Medvedíky zoženiete v rôznych veľkostiach. Tie maličké sa predávajú od 150 korún. Také, s ktorými sa už pomaznáte, zoženiete za 300-400 Kč.

Originálne fotodarčeky sú tiež puzzle s vlastnou fotkou. Kúpite ich od 100 korún.

Praktické fotodarčeky

Poslednou kategóriou sú reklamné predmety s vlastnou potlačou, ktoré využijete takmer každý deň. Sú to:

– hrnčeky

– puzdrá

– tašky

– tričká

Hrnčeky zoženiete v rôznych farbách a obdarovaný ich môže využiť nielen pre chvíľky pohody, kedy si vychutnáva chuť kávy, ale aj napríklad ako puzdro na perá. Okrem klasických hrnčekov môžete svojich blízkych prekvapiť magickým hrnčekom. Na ňom sa objavia fotografie až vo chvíli, keď do neho nalejete horúci nápoj.

Puzdrá na mobily sú originálny fotodarček, ktorý bude mať obdarovaný v ruke niekoľkokrát denne. Zoženiete ich za cca 170 Kč. Netlačia sa len obaly na iPhony a Samsungy, vyberú si aj majitelia Huawei, Lg, Lenovo a ďalších značiek.

Plátené tašky sú praktické a zároveň ekologické. Adekvátna cena za takú fototašku je do 200 Kč.

Tričká sú už niekoľko rokov veľmi obľúbené a originálne fotodarčeky. Môžete nechať tlačiť na dámske, pánske aj detské tričká. Ceny začínajú už na 120 Kč za tričko.

You may also like...

Napsat komentář