Skladacie prepravky pomáhajú firmám pri skladovaní aj preprave

Skladacie prepravky priniesli do potravinárskeho a poľnohospodárskeho priemyslu doslova revolúciu. Neoddeliteľne k týmto oblastiam patria. Umožňujú im bezpečné a lacné skladovanie, ale aj prepravu tovaru.

Malé skladacie prepravky ako šetrní pomocníci

Kvalitné skladacie prepravky pre potravinársky priemysel a poľnohospodárstvo však umožňujú viac, než len prepravu a skladovanie. Sú schopné udržiavať potraviny, zeleninu a ovocie čerstvé, súčasne ich chránia pred znečistením a kontamináciou z okolia. Vďaka stohovateľnosti zefektívňujú logistiku a šetria náklady na dopravu aj skladovanie. Obecne zjednodušujú manipuláciu a zrýchľujú rutinné pracovné činnosti, čím šetria personálne náklady. Vďaka tomu, že sú skladacie, šetria náklady na skladovanie po vyložení, alebo po predaní tovaru. Samozrejmosťou je, že sa jednoducho čistia a sú opakovane použiteľné, teda vratné. Tým sa opäť ušetria náklady firiem, ale súčasne aj životné prostredie.

Malé skladacie prepravky sú však ideálne aj pre ďalšie odvetvia priemyslu. Perfektne slúžia pri rôznych automatizovaných procesoch v priemysle, kde sa vyrábajú menšie diely a súčiastky. Typické sú napríklad dodávateľské výrobné firmy pre automobilový priemysel.

Firma Schoeller Allibert vyrába malé skladacie prepravky vhodné pre rôzne priemyselné odvetvia a spôsoby použitia

Líšia sa nosnosťou, veľkosťou, tvarom a perforáciami, môžu mať veko, alebo byť bez neho. Firma sleduje trendy v jednotlivých odvetviach a novým potrebám prispôsobuje aj svoje výrobky. Vďaka včasným inováciám je tento prestížny výrobca plastových prepraviek uznávaným dodávateľom na trhu.

O firme Schoeller Allibert

Schoeller Allibert sa svojimi produktami zameriava na oblasť poľnohospodárstva, automobilového priemyslu, nápojového priemyslu, potravinárskeho priemyslu, priemyselnej výroby, poolingových služieb a retailu. Kľúčovými produktami sú malé skladacie prepravky, skladacie paletové kontajnery, pevné paletové kontajnery (RPC), plastové kontajnery (IBC), stohovacie plastové prepravky, zasúvacie plastové prepravky, plastové palety, prepravné vozíky, vedrá a prepravky pre nápojový priemysel.

You may also like...

Napsat komentář