Euro prepravky, všestranný pomocník v každom priemyselnom odvetví

Plastové euro prepravky sú veľmi obľúbeným a často využívaným pomocníkom takmer v každom priemyselnom odvetví. A niet sa čomu čudovať. Ich unikátne vlastnosti totiž dokážu uľahčiť vašu prácu či manipuláciu v sklade a zároveň šetriť vaše konto.

Plastové obaly sú dnes veľmi obľúbené v logistickom sektore. Ich výrobou sa zaoberá, napríklad, spoločnosť Schoeller Allibert, ktorá ponúka široké spektrum kvalitných plastových obalov, ku ktorým neodmysliteľne patria aj spomínané plastové prepravky. Euro prepravky sa vďaka svojim vlastnostiam hodia takmer do každého priemyselného odvetvia, no uplatnenie nachádzajú hlavne v potravinárskom a poľnohospodárskom priemysle.

Výbornou vlastnosťou týchto prepraviek je ich praktická stohovateľnosť, vďaka ktorej je možné ušetriť veľa potrebného miesta v skladových priestoroch. Prepravky sú vyrábané z pevného certifikovaného plastu, ktorý je odolný voči rôznym teplotným zmenám a chemickým látkam vo výrobe. Na výber sú aj prepravky s perforovaným dnom alebo bočnými stenami, čo zabezpečuje ventiláciu, ktorá je potrebná hlavne pri manipulácii s potravinami.

Schoeller Allibert taktiež ponúka rôzne farebné varianty prepraviek, čo umožňuje efektívne rozoznávanie skladovaného materiálu. Identifikáciu naloženého tovaru zjednodušuje aj priestor na stenách prepraviek, určený na umiestnenie identifikačných štítkov a etikiet. Euro prepravky vyrábané spoločnosťou Schoeller Allibert sú maximálne kompatibilné s takmer všetkými logistickými systémami. Ku všetkým prepravkám je možné zakúpiť aj odolné a pevné plastové palety. Manipuláciu s prepravkami uľahčí vozík na prepravky, ktorý spĺňa všetky potrebné štandardy a je ideálnym pomocníkom v úzkych priestoroch so sťaženým prechodom pre vysokozdvižné vozíky.

Všetky produkty Schoeller Allibert sú 100% recyklovateľné a jednoduché na údržbu. Ak hľadáte nový prepravný obal pre vaše podnikanie alebo potrebujete získať viac informácií o jednotlivých produktoch, neváhajte navštíviť webové stránky www.schoellerallibert.com/sk. Pokiaľ si neviete poradiť s výberom toho správneho plastového kontajnera, boxu či debny, obráťte sa na spoločnosť formou emailu: info.czechrepublic@schoellerallibert.com alebo telefonicky na čísle 596 790 010.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *