Bývanie v Bratislave – super TIP

Určite existujú aj jednoduchšie úlohy ako nájsť bývanie v Bratislave. Patríte k ľuďom, ktorí riešia bytovú otázku? Chceli by ste sa usadiť v Bratislave? Vyhovujúce bývanie je jedným zo základných predpokladov pohodovej budúcnosti. A budúcnosť má meno Premiére.

Projekt, ktorý sa vám bude páčiť

Premiére je názov viacpodlažného obytného komplexu, ktorý vyrástol v srdci Bratislavy. Ponúka variabilné obytné priestory, jedno až štvorizbové byty, apartmány či štúdiá s výmerou až do 125 m2. V prízemnej časti sa nachádzajú administratívne a obchodné priestory, na 6. podlaží zase miesto pre zelenú terasu. Súčasťou každej obytnej jednotky je navyše lodžia, terasa alebo balkón.

Atraktívna lokalita

Bratislavské Staré Mesto si dlhodobo drží povesť najvyhľadávanejších lokalít na bývanie v rámci hlavného mesta Slovenska. Budúci majitelia bytov iste ocenia, že Premiére sa nachádza práve v tejto časti Bratislavy; konkrétne na Šancovej ulici s výborne vystavanou dopravnou infraštruktúrou. Lokalita poskytuje rýchle napojenie na dôležité cestné ťahy (diaľnica, cesta k letisku a železničnej stanici) a tiež rozvetvenú sieť zastávok MHD.

Výborná občianska vybavenosť

Ku komfortu bývania na Šancovej ulici prispieva aj skvelá občianska vybavenosť tohto miesta. V okolí komplexu nie je núdza o reštaurácie, kaviarne, obchody, oddychové zóny či miesta pre deti. Tieto a ďalšie služby sú dostupné aj pešo, nachádzajú sa len pár minút cesty od obytného domu Premiére. Byty na predaj v Bratislave s takýmito možnosťami nebývajú v ponuke často.

Niečo navyše

K veľmi príjemným prekvapeniam, ktoré sa týkajú projektu Premiére, iste patrí aj možnosť zabezpečenia parkovacieho miesta v podzemnej garáži. Garáž sa nachádza priamo pod budovou, má tri podlažia a súčasťou jej vybavenia sú dokonca nabíjacie stanice pre elektromobily. Premiére určite patrí medzi novostavby v Bratislave, ktoré si zaslúžia pozornosť.

You may also like...

Napsat komentář